تامین تجهیزات فنی آنیل - نمایندگی اشنایدر در ایران

نمایندگی اشنایدر در ایران

شرکت اشنایدر یکی از شرکت های بزرگ در دنیا می باشد که در سراسر جهان و ایران دارای نمایندگی می باشد.مجموعه آنیل به عنوان نمایندگی اشنایدر در ایران، کالاهای مرغوب این شرکت را با قیمتی مناسب در اختیار مصرف کنندگان خود قرار می دهد. مجموعه آنیل به عنوان نمایندگی اشنایدر در ایران، با بهره گیری از نیروهای مجرب و دوره دیده آماده ارائه خدمات به مشتریان خود است.مهم ترین هدف این شرکت ارائه محصولات و تجهیزات زیمنس به کاربران است.

نمایندگی اشنایدرالکتریک|تامین تجهیزات فنی آنیل 9

مجموعه تجهیزات فنی آنیل بزرگترین نمایندگی اشنایدر الکتریک در تهران

مجموعه تامین تجهیزات فنی آنیل یکی از معتبرترین نمایندگی‌های شرکت اشنایدر الکتریک در تهران است که به‌صورت رسمی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز کرد. فروش قطعات صنعتی در زمینه الکترونیک، برق و… از جمله خدمات مجموعه آنیل بوده و این نمایندگی معتبر، سابقه‌ی همکاری با مجموعه‌های بزرگی چون نفت سپاهان، سایپا، ایران‌خودرو، آذین خودرو، تک ماکارون، زمزم، شرکت تهویه سپهر، الکتروژن و کاشی الوند را دارد.

نمایندگی اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک

مجموعه اشنایدر الکتریک فعالیت خود را در حوزه آهن‌آلات و ماشین‌های سنگین آغاز نموده و امروزه در تولید بسیاری از ابزارآلات صنعتی فعالیت دارد. این مجموعه جزو ۵۰۰ شرکت برتر دنیا بوده ‌که در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر در فرانسه تاسیس شد و در سال ۱۹۸۱ توسعه یافت. اشنایدر الکتریک بیش از ۱۸۰ سال قدمت دارد و در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران دارای نمایندگی است. این نمایندگی جزو برترین‌ مجموعه‌ها در حوزه صنعت برق بوده و یکی از برترین مراکز ارائه قطعات مرتبط با صنعت برق به‌شمار می‌آید.

 محصولات اشنایدر الکتریک

تولیدات مجموعه اشنایدر الکتریک همگام با استاندارهای جهانی بوده و در دست داشتن تمام بازار قطعات برقی یکی دیگر از اهداف بزرگ این مجموعه می‌باشد. اشنایدر الکتریک در حیطه تولیدات خود همواره رضایت مشتریانش را بدست آورده و با سابقه‌ی درخشان خود، در حوزه‌ی فعالیت‌های تاسیساتی، مهندسی و زیربنای صنایع، به ارائه خدمات می‌پردازد.

محصولات اشنایدر الکتریک

دو محصول کلید هوایی اشنایدر و کنتاکتور اشنایدر با تمامی زیرشاخه‌هایشان دو جزء مهم از تولیدات اشنایدر الکتریک به‌حساب می‌آیند و محصولاتی چون رله کنترل، سنسور و شاسی اشنایدر، کلید مینیاتوری، پرشر سوئیچ، کلید حرارتی و میکروسوئیچ از دیگر محصولات تولیدی این مجموعه می‌باشد.

هدف اشنایدر الکتریک

هدف اشنایدر این است که همه را قادر سازد تا از انرژی و منابع به بهترین شکل استفاده کنند و راه را برای پیشرفت و پایداری هموار کند. ما در آنیل به این می گوییم زندگی روشن است.

ما معتقدیم که دسترسی به انرژی و فناوری دیجیتال یک حق اساسی بشر است. نسل ما با تغییر دریا در تغییر به سمت منابع جدید انرژی و یک انقلاب صنعتی که توسط دیجیتالی شدن شتابان در دنیای برق دارتر هدایت می شود، مواجه است . مصرف برق کارآمدترین و بهترین بردار برای کربن زدایی است. در ترکیب با رویکرد اقتصاد دایره ای، ما به عنوان بخشی ازاهداف توسعه پایدار تدوین شده توسط سازمان ملل می تواند تأثیر مثبتی بر آب و هوا داشته باشد.

ماموریت اشنایدر الکتریک

ماموریت ما شریک دیجیتالی برای پایداری و کارایی است. ما تحول دیجیتال را با ادغام فناوری‌های انرژی و فرآیند

پیشرو در جهان برای باز کردن کارایی و پایداری کامل کسب‌وکار شما به پیش می‌بریم. ما محصولات یکپارچه‌سازی نقطه پایانی را با ابر ارائه می‌کنیم که محصولات، کنترل‌ها، نرم‌افزارها و خدمات را به یکدیگر متصل می‌کند. با کمک یک دوقلو دیجیتال ما راه حل های چرخه زندگی را می سازیمدر تمام مراحل از تصور تا توسعه تا بهره برداری و نگهداری در دسترس است. ما قابلیت هایی را برای تبدیل عملیات از یک سایت واحد به مدیریت یکپارچه سازمانی ارائه می دهیم . راه حل های یکپارچه ما امنیت، قابلیت اطمینان و امنیت سایبری را برای خانه ها، ساختمان ها، مراکز داده، زیرساخت ها و صنایع فراهم می کند.

 

آشنایی با مجموعه تجهیزات فنی آنیل برترین نمایندگی اشنایدر الکتریک در لاله‌زار تهران

تجهیزات فنی آنیل برترین نمایندگی اشنایدر الکترونیک در پایتخت بوده که محصولات گسترده‌ای دارد و در ارائه انواع مختلف رله، کلید اتوماتیک، انواع قطعات برقی خودرو، کنتاکتور، انواع چراغ سیگنال، انواع تایمر کتابی و تاسیسات برقی و… مجموعه‌ای کامل به‌حساب می‌آید.

تجهیزات فنی آنیل یکی از بزرگترین و برترین نمایندگی‌های اشنایدر الکتریک در تهران بوده که کلیه خدمات این مجموعه را به‌طور کامل ارائه می‌دهد. این نمایندگی با هدف تهیه و فروش ابزارآلات باکیفیت، همواره قصد داشته محصولات مناسبی را در اختیار مشتریانش قرار دهد. و باید توجه داشته باشید تجهیزات فنی آنیل نمایندگی‌ اشنایدر الکترونیک در لاله‌زار تهران به‌همراه تمامی نمایندگان دیگر این مجموعه در شهرهای دیگر ایران همواره محصولات برقی و غیربرقی خود را با بالاترین کیفیت به‌همراه گارانتی در اختیار تمامی مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند و برای تمامی محصولات تولیدی خود ضمانت کالا را درنظر می‌گیرند.

باید توجه داشته باشید در میان نمایندگی‌های مختلف شرکت اشنایدر در ایران، نمایندگی اشنایدر الکتریک در تهران با نام تجهیزات فنی آنیل جزو بهترین نمایندگی‌‌های این شرکت بوده و باید بگوییم این نمایندگی در مقایسه با سایر نمایندگی‌های اشنایدر از لحاظ قطعات و ابزارآلات در سطح فوق‌العاده‌ای عمل کرده و تمامی ابزارآلات برقی موردنیاز را در به‌صورت کامل اختیار دارد.

سایر نمایندگی‌های شرکت اشنایدر الکتریک

مجموعه اشنایدر الکتریک علاوه‌بر تهران در برخی شهرهای دیگر ایران نیز دارای نمایندگی فعال است. همچنین این مجموعه علاوه‌بر در دست داشتن بازار داخلی ایران، در خارج از ایران نیز فعالیت بسیار گسترده‌ای داشته و در مقایسه با سایر مجموعه‌های مرتبط در این حوزه، مسلما اشنایدر الکتریک مجموعه‌ای برتر به‌حساب می‌آید.

شرکت تامین تجهیزات فنی آنیل نمایندگی انحصاری اشنایدرالکتریک در لاله زار تهران میباشد.

برای ارتباط با کارشناسان ما میتوانید بصورت 24 ساعته خدمات و مشاوره دریافت کنید.09902201130

گزارش توسعه پایدار 2019-2020
وعده ما به نسل‌های آینده:

ما بخشی از راه‌حل خواهیم بود و اقدامات فوری برای ایجاد آینده‌ای بهتر برای همه، در هر کجا انجام خواهیم داد. در آینده، دسترسی به انرژی و فناوری دیجیتال یکی از حقوق اساسی بشر است. ما بر اساس اهداف توسعه پایدار سازمان ملل هدایت خواهیم شد و تأثیر خود را با شفافیت می سنجیم.

برای اطلاع از جدید ترین های اشنایدر میتوانید فرم زیر را پر کنید و با وارد کردن جدید ترین محصولات اشنایدر باخبر شوید.
در کنفرانس‌های بزرگ در سراسر جهان به ما بپیوندید و تور جهانی نوآوری ما را دنبال کنید تا آخرین روندها و فناوری‌های اقتصاد دیجیتال را تجربه کنید

اطلاعات
24 ساعته آنلاین میباشد

برای عضویت در خبرنامه میتوانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید یا فرم تماس را پر کنید تا کارشناسان ما با شما ارتباط بر قرار کنند.